Data e sotme
October 20, 2017

IMPRESUM

Drejtues i projektit: Xhelal Neziri, neziri@inbox7.mk

Projekt menaxher: Zhaklina Haxhi-Zafirova, zafirova@inbox7.mk

Web redaktor: Aleksandar Bozhinovski, aleksandar@scoop.mk

Redaktor në gjuhën maqedonas: Stojanka Mitreska, mitreska@inbox7.mk

Redaktor në gjuhën shqipe: Selim Ibraimi, ibraimi@inbox7.mk

 

Gazetarë:

Goran Lefkov, lefkov@inbox7.mk

Bojan Shashevski, shashevski@inbox7.mk

Enisa Bajrami, bajrami@inbox7.mk

Iskra Opetceska, opetceska@inbox7.mk

Arta Latifi Tahiri, tahiri@inbox7.mk

 

Kameraman/Fotoreporter:

Sërgjan Kërstiq, krstich@inbox7.mk

 

Menaxhues administrativ:

Elena Cuculoska, cuculoska@inbox7.mk

 

Përkhtyesi nga gjuha maqedonase në gjuhën shqipe dhe anasjelltas:

Slavco Corbev